Jump to content

Nate.mo

New Members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Nate.mo

  • Rank
    Newbie

Profile Information

  • Gender
    Male
  • County, State
    Essex County, New Jersey

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Gentlemen, I hope everyone is well and safe! The days of baiting are nearly upon us. I have a few thousand pounds left of outdated walnuts and macadamia nuts I'll sell at $3 /box. Come in 30 and 25 pounds boxes.I also have a few 30# tubs of peanut butter left I'll sell for $25 each. Also available is chopped heath toffee, 50# boxes, $10/box. I also have available some diced mango, comes in 44# boxes, $15/box.I know it's more expensive than corn, but it's already Sweetened and ready to go. This stuff is delicious, and has been tested to run through a timed feeder. Located in Irvington NJ,
  2. Nate.mo

    Bait

    Thank you sir! Much appreciated! Sent from my SM-N960U using Tapatalk
  3. Nate.mo

    Bait

    Nothing fell off the truck! All legit. Much of it is overstock or expired-ish that's why it's going cheap. I do sell nuts and dried fruit in general, if anyone is interested I can send a product list. I'm in a commercial area of Irvington, nothing to worry about during the day. If you are that hesitant to come, we can work something out to meet up elsewhere if you'll take enough. Come get it guys! Sent from my SM-N960U using Tapatalk
  4. Nate.mo

    Bait

    Thank you sir! Sent from my SM-N960U using Tapatalk
  5. Nate.mo

    Bait

    Gentlemen, I have a few thousand pounds left of outdated walnuts and macadamia nuts I'll sell at $3 /box. Come in 30 and 25 pounds boxes.I also have a few 30# tubs of peanut butter left I'll sell for $25 each. Also available is chopped heath toffee, 50# boxes, $5/box. I just got in some new bait items. One is a crystallized sugar and cinnamon coated diced apple, And the other is a diced mango. I have attached pictures of both. Both come in 44# boxes, both are $15/box. I know it's more expensive than corn, but it's already Sweetened and ready to go. This stuff is delicious. Located in
×
×
  • Create New...